9-osios Baltijos Moreno dienos

Rugpjūčio 18-21 d. vyko mūsų draugijos organizuojama konferencija “9-osios Baltijos Moreno dienos”. Tai jau 16 metų tradicijas turintis tarptautinis renginys, kuris kas du metus organizuojamas vis kitoje Baltijos šalyje (Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje) nuo 2000 metų. Konferencijos pavadinimas kilęs nuo psichodramos metodo kūrėjo J.L. Moreno pavardės. Renginys, į kurį susirinko daugiau nei 100 svečių, šurmuliavo mistiškoje Nacionalinio Kauno dramos teatro aplinkoje.

Šių metų konferencijos tema - “Laikas paslaptims”. Net 15 žinomų psichodramos profesionalų iš įvairių Europos šalių ir Austalijos dalyvius kvietė stabtelti ir susitikti su savo paslaptimis: konferencijos metu buvo gilinamasi į tokias temas kaip kaltė ir gėda, durų į nežinojimą atvėrimas,  paslaptys ir melas, niekad nepasakytos paslaptys, komanda ir nutylėti konfliktai  joje ir kt. (konferencijos programą ir lektorių aprašymus galite rasti čia, konferencijos akimirkos nuotraukose - galerijoje ). 

Labai dėkojame organizaciniam komitetui - Godai Kaniušonytei (komiteto pirmininkei), Emilijai Latėnaitei Bieliauskienei, Gintarei Kazakevičienei ir draugijos prezidentei Daivai Rudokaitei, dėka kurių šis renginys nušvito pačiomis gražiausiomis spalvomis savo sklandumu, gera organizacija ir nuotaika. Ačiū jums labai! Didelis didelis ačiū draugijos narėms Vidai Lipskytei, kuri konferencijos metu vedė apšilimus, ir Kristinai Savickytei Damanskienei, kuri vedė konferencijos vakarėlį ir padėjo kitais organizaciniais klausimais! Taip pat dėkojame mūsų patiems šauniausiems savanoriams - Viktorijai Kirilovaitei, Linui Čiučeliui, Paulinai Balaišytei, Ievai Klimaitei ir Ievai Abraitytei! Daugiau apie įspūdžius konferencijos metu galite skaityti draugijos Facebook puslapyje.

Kitą kartą Baltijos Moreno dienos vyks Estijoje - 2018 08 17-19 d. 

Ačiū visiems dalyvausiems! Iki kitų susitikimų!