ATVIRA SCENA 2016

Norime su Jumis pasidalinti ir pasidžiaugti, kad jau ketvirtą kartą Lietuvoje nuvilnijo tarptautinis psichodramos renginys “Atvira scena”, kurio idėja yra pristatyti psichodramą įvairių sričių specialistams, tuo pačiu metu organizuojant seminarus įvairiose Europos šalyse! Šiais metais “Atvira scena” dalyvius sukvietė į Vilnių ir į Vilkijos miestelį. 

 
Labai ačiū lektorėms Monikai Misevičei, Vidai Lipskytei, Gintarei Kazakevičienei ir Marinai Mažionienei, kurios taip jautriai ir jaukiai, bet tuo pačiu spontaniškai ir žaismingai, kokia ir gali būti psichodrama, nagrinėjo tokias temas, kaip patyčios, santykiai su tėvais, autentiški susitikimai su savimi ir Kitais. 
 

Dėkojame jaukiam Vilniaus šeimos pichologijos centrui, Vilniaus Jezuitų gimnazijai bei Vilkijos kultūros centrui, dovanojusiems erdves susitikti ir būti! Taip pat ačiū Vilkijos kultūros centro kultūrinės veiklos koordinatorei Loretai Maliukevičienei už bendradarbiavimą. Širdingas ačiū Nordic Board už gyvuojančią ir vis augančią “Atviros scenos” idėją! 

Keletas nuotraukų ir pasidalinimų:

 

"Stebėtojas patyčių situacijoje", lektorės Marina Mažionienė ir Gintarė Kazakevičienė, Vilkijos miest., Kauno raj.

"Seminaro metu buvo nagrinėjama patyčių tema, dalyviai buvo skatinami atkreipti dėmesį į patyčių stebėtojus, patyrinėti jų jausmus, suprasti reikšmingą stebėtojų vaidmenį. Smagu, kad į seminarą atėjo ir keletas mokinių, kurių ypatingas susirūpinimas patyčių situacija mokyklose kėlė dėkingumą ir pagarbą", dalinasi seminaro lektorės.
 
 
"Per psichodramą susitikti su savimi ir Kitu", lektorė Monika Misevičė, Vilniaus šeimos psichologijos centras.
 

"Ką reiškia tikrai susitikti Kitą - kitokį? Atvirutės atgijo, dalyviai dalyvavo kalbančioje parodoje...", dalinasi lektorė Monika Misevičė.
 
 
"Šokio drama", lektorė Vida Lipskytė, Vilniaus Jezuitų gimnazija.
 

"Buvo labai gera šokančia širdimi nusikelti į vaikystės namus, vėl pajusti jų kvapą, prisiliesti prie savo vaikystės žaislų. Neįtikėtina, kaip stipriai galėjau išgyventi visus tuos prisiminimus iš naujo", dalinasi seminaro dalyvė.