Moreno days

Moreno days

Jūs esate čia

9-osios Baltijos Moreno dienos “Laikas paslaptims” vyko 2016 m. rugpjūčio 19-21 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre. Šis tarptautinis renginys po teatro stogu sukvietė daugiau kaip 100 psichodramos profesionalų iš Europos, Australijos ir Peru.

 

1 diena: Prekonferencija

Prekonferenciją jaukioje teatro aplinkoje vedė 2 garsūs psichodramistai. Sue Daniel (Australija) dalyvius sukvietė patyrinėti vaidmenis, kuriuos atliekame savo gyvenimuose: vaidmenis, kuriuos esame puikiai išvystę, ir tuos, kuriems dėmesio skiriame mažiau. Jorge Burmeister (Ispanija) kartu su dalyviais tyrinėjo su paslaptimis susijusius archetipus, simbolius ir atitinkamas socialines praktikas šeimose ir grupėse. Diena buvo pilna įsitraukimo, naujų patirčių, susitikimo su kolegomis ir draugais!

 

2 diena: Konferencijos atidarymas ir socialinis vakaras

Konferenciją atidarė draugijos prezidentė Daiva Rudokaitė, pasveikindama visus susirinkusius. Konferencijos dalyvius taip pat pasveikino Moreno dienų krikštamotė Inara Erdmanis (Švedija, Latvija) ir palinkėjo turiningų dienų. Kauno dramos teatro direktorius Egidijus Stancikas išreiškė dėkingumą, kad konferencijai organizuoti buvo pasirinktas jų teatras. Vėliau konferencijos dalyviai apšilo žaisdami tradicinį Lietuvišką žaidimą “Siūlai siūlai susivykit”. 

Po atidarymo ceremonijos Norbert Apter (Šveicarija) skaitė paskaitą apie atidėto dialogo techniką ir jos naudojimą komandoms. 

Pirmoji Baltijos Moreno dienų konferencijos diena buvo uždaryta ekskursijomis po istorines Kauno miesto vietas. Po ekskursijų dalyviai susitiko prie Nėries ir Nemuno santakos, ir kartu palydėjo sulėlydį, besidalindami dienos įspūdžiais. 

 

3 diena: Užsiėmimai, neformalus vakaras

Trečioji diena buvo pilna įdomių užsiėmimų. Lektoriai dalyvius kvietė patyrinėti tokias temas kaip gėda ir aistra, nežinomybės durys ir jų atvėrimas, ryšių su protėviais atkūrimas ir pan.

Vakare dalyviai susirinko į neformalų vakarą “Mano slaptame gyvenime”. 

Vakaro metu buvo apdovanoti 2 Lietuvos psichodramistai - Albina Kepalaitė ir Evaldas Karmaza - kurie gavo CP (Certified Practicioners) vardus. Taip pat buvo apdovanotos 4 merginos, gavusios psichodramos asistento vardus: Kristina Dulinskienė, Audra Bardauskienė, Natalija Jegorova-Marcenkienė ir Goda Kaniušonytė. 

 

4 diena: Užsiėmimai, konferencijos uždarymas

Buvo gera susitikti ir praleisti visas dienas kartu! Labai ačiū visiems, vedusiems užsiėmimus! Didelis ačiū nuostabiam organizaciniam komitetui - Godai Kaniušonytei, Emilijai Latėnaitei Bieliauskienei, Gintarei Kazakevičienei and Daivai Rudokaitei - dėka jūsų ši konferencija nušvito pačiomis gražiausiomis spalvomis! Taip pat labai ačiū mūsų savanoriams - Viktorijai Kirilovaitei, Linui Čiučeliui, Paulinia Balaišytei, Ieva Klimaitei ir Ievai Abraitytei, mūsų draugijos narėms Vidai Lipskytei, Kristinai Savickytei-Damaskienei. Taip pat visiems, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie renginio organizavimo!

 

Kitos Baltijos Moreno dienos vyks 2018 m. rugpjūčio 17-19 d. Estijoje!!!

 

Nuotraukų galerija:  http://psichodrama.lt/9-osios-baltijos-moreno-dienos-kaunas

Baltijos Moreno dienų istorija

Baltijos Moreno dienos - tai tarptautinė psichodramos konferencija, kuri kas du metus organizuojama vis kitoje Baltijos šalyje - Estijoje, Latvijoje ar Lietuvoje. Konferencijos pavadinimas kilo nuo psichodramos metodo kūrėjo J.L. Moreno pavardės. Pagrindinis konferencijos tikslas - dalintis patirtimi, žiniomis, naujais psichodramos metodais bei skatinti psichodramos naudojimą. Baltijos Moreno dienos yra ta vieta, kur įvairių šalių psichodramos profesionalai susitinka ir dalinasi savo atradimais. Tai taip pat yra puiki galimybė sužinoti apie psichodramą tiems, kurie nieko apie ją nėra girdėję.

1-oji konferencija: “Laikas” vyko Piarnu, Estija.

2-oji: “Sapnų vėjas”, Jeglava, Latvija. 

3-oji: “Pabudimas”,  Klaipėda, Lietuva.

4-oji: “Kasdieninės vertybės”,  Talinas, Estija

5-oji: “Gražuolė ir pabaisa”, Valiera, Latvija.

6-oji: “Sugrįžk ir atrask”, Klaipėda, Lietuva.

7-oji: “Žmonių istorijos”, Talinas, Estija.

8-oji: “Gintaro metamorfozės”, Riga, Latvija.

Nariams

NAUJIENLAIŠKIS

Kviečiame skirti 2 % LPdD veiklai

1 žingsnis: Prisijunkite prie savo internetinės bankininkystės (skyrius „E-deklaravimas").
2 žingsnis: Užpildykite FR0512 formą (raste „Dokumentų formose"). Draugijos rekvizitai:
                     Lietuvos psichodramos draugija, Studentų g. 39, Vilnius, LT-08106
                     Draugijos kodas: 191970158, Draugijos sąskaita: LT41 7180 3000 0070 0648
3 žingsnis: Nusiųsk užpildytą formą į VMI internetinėje bankininkystėje nurodytu būdu.

SUSISIEKIME

  • Adresas:
       Studentų g. 39, LT-08106 Vilnius
  • Telefono nr.
  • +370 603 72255 Gintarė
  • +370 681 11756 Kristina
  • El. pašto adresai:
          info@psichodrama.lt
  • Socialiniuose tinkluose: