Telšiuose vyko seminaras "Psichologinė pagalba šeimoms taikant psichodramos technikas"

Telšių apskrities vyriausiame policijos komisariate psichodramos terapeutė Daiva Rudokaitė ir psichodramos terapeuto asistentė Kristina Dulinskienė socialinio darbo ir kitų sričių specialistams vedė seminarą "Psichologinė pagalba šeimoms taikant psichodramos technikas". Seminaras vyko 2018 m., gruodžio 3, 4 d. Seminaro metu dalyviai susipažino su psichodrama, praktiškai išbandė įvairius veiksmo metodus, vystė profesinius gebėjimus bendrauti su klientais, veiksmo metodų ir socialinio atomo technikos pagalba giliau panagrinėjo vaidmenis, žmonių santykius, vidinį žmogaus pasaulį.

Seminaro pabaigoje, dalyviai dalinosi, kad labiausiai palietė Socialinio atomo stebėta ir patirta technika, kuri buvo sudėliota scenoje. Taip pat, dalyviai pastebėjo, kad grupėje nagrinėjant asmenines patirtis, asmuo gali gauti daug stipresnį supratimą, palaikymą, energinę jėgą toliau spręsti iškilusius sunkumus.
Seminaro vadovės sulaukė ir specialistų noro giliau susipažinti, pasimokyti Socialinio atomo praktinio taikymo dirbant su klientais.