Psichodrama su vaikais ir paaugliais

Psichoterapijos mokslinės grupės nariai kviečiami į teorinį-praktinį psichodramos užsiėmimą su psichodramos asistente, vaikų ir paauglių psichiatre M. Miseviče. Renginys uždaras – registracija grupės nariams: https://goo.gl/FtCaeY. Dalyvių skaičius ribotas.

Psichodrama – tai grupės psichoterapijos metodas, kuriame klientas, padedamas terapeuto, tyrinėja savo problemą: laikantis principo „čia ir dabar“, kuriama scena ar kelios scenos, kuriose su svarbiausiomis detalėmis ir veikėjais, naudojant teatralizaciją, vaidmenų žaidimo ir dramos elementus, atkuriami įvykiai arba iškeliami į išorę vidiniai mentaliniai procesai. Daugiau apie metodą: https://goo.gl/2YUfgQ.

Sunku pasakyti, kur ir kada įvyko pirmoji Lietuvoje psichodramos sesija. Kai kurių teigimu, psichodramos mokymo idėją į Lietuvą 1992 m. iš tarptautinio grupinės psichoterapijos kongreso parvežė psichoterapeutai Eugenijus Laurinaitis ir Kristina Ona Polukordienė. (Iš V. Vaišvilaitės straipsnio apie psichodramą: https://bit.ly/2WMYofL.)

Lietuvos psichodramos draugija, įsteigta 1999 m. ir esanti Europos psichodramos instituto PIfE tikroji narė, rūpinasi psichodramos idėjų skleidimu ir specialistų ruošimu Lietuvoje. Plačiau apie studijas: https://bit.ly/2DZFYkj.