Pažintinis psichodramos seminaras "Aš ir mano vaikai"

Tėvais negimstama, jais tampama mokantis, mėginant ir atrandant. Vaiko augimas yra ir tėvų augimo procesas, nes nėra vieno auklėjimo metodo ar vienodų vaikų.

Lapkričio 29 d. Raseiniuose vyko pažintinis psichodramos seminaras „AŠ IR MANO VAIKAI“. Praktinio seminaro tikslas – geriau pažinti savo vaikus, pabūti jų „kailyje“, suprasti jų elgesio priežastis. Dalyviai kviečiami aktyviai įsitraukti, būti „čia ir dabar“, keistis vaidmenimis, reflektuoti. 

Seminarą vedė: 

Rūta Janulevičienė - Lietuvos psichodramos draugijos narė, Tarptautinės labirintų organizacijos Europos regioninė ambasadorė Lietuvai, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karūna Reiki Meistrė Mokytoja. Turinti daugiau nei 10 metų patirtį projektų rengimo, įgyvendinimo srityje (socialinės atskirties grupėms: nuteistiesiems, neįgaliesiems, asmenims priklausomiems nuo narkotikų ir alkoholio ir t.t.), bei 4 metų patirtį praktinių seminarų vedimo srityje.

Lina Linkė- Lietuvos psichodramos draugijos narė. Esu psichologė. Mano tikslas - skatinti vaikus ir suaugusiuosius geriau pažinti ir suprasti vieni kitus naudojant  psichodramos metodus. Psichodrama tai veiksmo metodas, padedantis geriau suprasti save, kitus bei siekti kokybiškesnių tarpusavio santykių.