Pažintinis psichodramos seminaras „Kaip kurti pozityvius tarpusavio santykius?“

2017 m. lapkričio 8 d. 14:00-17:00 val. vyko pažintinis psichodramos seminaras „Kaip kurti pozityvius tarpusavio santykius?“, kuriame dalyvavo Kauno apygardos probacijos pareigūnai, darbuotojai ir visuomenės atstovai (Iš viso 10 dalyvių).
Praktinio seminaro metu dalyviai buvo supažindinti su psichodrama, jos trumpa istorija, taisyklėmis, psichodramos proceso eiga ir jos mokymu Lietuvoje. Dalyviai buvo labai motyvuoti ir atviri mokymui. Seminaro metu dalyviai atliko praktines  apšilimo užduotis, pristatė save, kūrė pozityvų tarpusavio pasitikėjimo ir bendravimo ratą, užduočių pagalba pažino kitą žmogų, pabuvo jo “kailyje”. Po kiekvienos praktinės užduoties dalyviai  noriai dalinosi savo potyriais ir įspūdžiais. Seminaro pabaigoje visi susipažino su pokyčių raktais, kuriant pozityvius tarpusavio pasitikėjimu grįstus santykius.

Rūta labai dėkoja Kauno apygardos probacijos tarnybai, dovanojusiai erdvę šiam praktiniam seminarui. Širdingiausias ačiū Aistei Pušinaitytei už labai šiltą ir profesionalų bendradarbiavimą ir pagalbą.

Šis seminaras yra tarptautinio psichodramos renginio "Atvira scena" dalis, kurio idėja yra pristatyti psichodramą, jos naudą ir taikymo galimybes įvairių sričių specialistams, tą pačią dieną ir tuo pačiu metu, organizuojant psichodramos seminarus įvairiose Europos šalyse.