Dr. Fabian Blobel seminaras "Psichodrama darbe su vaikais"

Kviečiame į teorinį-praktinį seminarą, kuris skirtas psichoterapeutams, psichologams, psichodramos specialistams, psichodramos studentams, socialiniams darbuotojams ir visiems, besidomintiems veiksmo metodų taikymu darbe su vaikais.

Apie seminarą:
A. Aichinger and W. Holl (Vokietija) pastaruosius 30 m. kūrė ir tobulino terapinį metodą darbui su vaikais, turinčiais socialinių ir emocinių sunkumų. Seminaro metu lektorius, dalindamasis savo patirtimi, pristatys šio terapinio metodo taikymo galimybes, kuriame plačiai naudojamos įvairios psichodramos technikos. 

Per žaidimą vaikas yra mokomas gydyti savo emocines žaizdas. Pasirinkdamas išgalvotus vaidmenis, vaikas turi galimybę išvaidinti pačias didžiausias fantazijas, o tai darant su terapeuto pagalba vyksta terapinis gijimo procesas. Terapeutas aktyviai dalyvauja žaidime ir pasirinktais vaidmenimis simboliniu būdu sąveikauja su vaiku taip, kad vaidmenys ir interakcijos su kitais būtų tam tikras pagalbos šaltinis. Taip vaikas stiprina socialinius įgūdžius ir jaučiasi įgalintas kurti pozityvias ir saugias socialines sąveikas su kitais. 

Seminaras vyks anglų kalba, pagal poreikį bus vertimas į lietuvių kalbą.

Seminaro eiga:
Balandžio 13 d.: 16:00-20:00 val.
Balandžio 14 d.: 09:00-19:00 val.
Balandžio 15 d.: 09:00-15 :00 val.

Seminarp vedėjas
Dr. Fabian Blobel yra vaikų ir paauglių psichiatras, psichoterapeutas, psichodramos mokytojas IPSR Šveicarijoje ir Orpheus institute Bulgarijoje, dirbantis stacionare su vaikais ir paaugliais Hamburge (Vokietija).

Seminarą organizuoja:
Lietuvos psichodramos draugija (LPdD).

Seminaro kaina: 
LPdD nariams iki kovo 23 d. - 130 EUR, nuo kovo 24 d. - 140 EUR;
Ne LPdD nariams iki kovo 23 d. - 140 EUR, nuo kovo 24 d. - 150 EUR.

Mokestį pervesti į Lietuvos psichodramos draugijos sąskaitą LT41 7180 3000 0070 0648, įm. kodas 191970158. Atsisakius dalyvauti iki balandžio 1 d., grąžinama 80% sumos, nuo balandžio 2 d. mokestis negrąžinamas. 

Registracija:
https://docs.google.com/forms/d/1FRp8vbUqPTaL4AAJ6HZvN_bbOd-XOnPBzHoRalY...
Registracija patvirtinama gavus seminaro mokestį.

Kontaktai:
mokymai@psichodrama.lt
www.psichodrama.lt