Praktinis pažintinis seminaras "Psichodrama praktikoje"

2018 m. sausio 20 dieną Kaune vyks pažintinis psichodramos seminaras, kurį ves psichodramos terapeutė Daiva Rudokaitė. 

Praktinį pažintinį seminarą "Psichodrama praktikoje" sudarys teorinė ir praktinė dalys, jo metu bus galima susipažinti su psichodramos (veiksmo) metodu, praktiškai išmėginti kai kurias technikas. Psichodramos elementai dažnai naudojami dirbant su grupėmis – padeda sukurti grupės ar komandos pasitikėjimo atmosferą; patirti ir patyrinėti tarpusavio santykius; vaidmenų žaidimai padės iš naujo išgyventi praeities situacijas ir išvaidinti savo didžiausias baimes; išlaisvinti savo spontaniškumą ir kūrybiškumą taip įgyjant didesnį savęs pasitikėjimą. Seminaro metu, pasitelkiant laisvai naudojamas žaidimo, vaidybos, stebėjimo, klausymosi bei aktyvaus veiksmo priemones, į vykstančius procesus bus mėginama įtraukti ir kūną, ir protą, ir emocijas (dalyviams pageidautina dėvėti patogią aprangą). 

Seminaro vedančioji – Daiva Rudokaitė – psichologė psichoterapeutė, psichodramos mokytoja, lektorė, profesionali aktorė. Yra Lietuvos Psichodramos draugijos (LPdD) prezidentė (www.psichodrama.lt). Baigė studijas Europos psichodramos institute (Berlynas) - PIFE (Psychodrama - Institut fur Europa), yra šio instituto personalinė narė. Veda psichodramos grupes, patyriminius seminarus, mokymus, ruošia būsimus psichodramatistus.

Seminaras skirtas psichologams, psichoterapeutams, socialiniams darbuotojams, mokytojams bei visiems, dirbantiems su grupėmis ir besidomintiems psichodramos metodu ir jo taikymu praktikoje. Kaip rodo praktika, psichodramos metodą labai efektyviai galima naudoti dirbant su įvaraus amžiaus vaikų grupėmis, paaugliais, suaugusiais. 

Vieta ir laikas: seminaras vyks Žmogaus psichologijos studijoje (Gedimino g. 30, Kaunas). Sausio 20 d. 11.00 – 18.00 val. (su kavos ir pietų pertraukomis). 

Dalyvavimo kaina: 45 eur, apmokant iki sausio 12 dienos (ir 50 eur vėliau arba seminaro dieną). Dalyvių skaičius ribotas (iki 16). 

Registracija el. paštu: psinfo.lt@gmail.com. Registracijai reikalinga informacija: 
• vardas, pavardė
• kontaktinis telefonas, el. paštas
• darbovietė, pareigos

Detalesnė informacija: el. paštu arba tel. +370 606 68633 (Aistė).